Blog


 

Markalar İçin Sosyal Medya Bir Lüks Değil, İhtiyaçtır
Tasarım Odaklı Düşünme
Tasarım odaklı düşünme, aslında bir sorgulama sürecidir. Tasarımın amacı nedir, kime hitap eder, hitap eden ya da maruz kalan kişilerde ne gibi duygular ve düşünceler yaratmalıdır, ne fayda sağlamalıdır gibi soruları çözme şeklidir.
2023 Yılında Dijital Dünyada Neler Olacak?
2022 yılı boyunca gerçekleşen davranışlar, kampanyalar, akımlar, ekonomik olaylar 2023’te başımıza geleceklerin habercisi oldu. Değişen bir dünya düzenine adapte olmak ve bunu hayatımızın her alanında sindirebilmek pek kolay görünmese de yeniliklerin çağına bir şekilde ayak uydurmaya başladık, başlıyoruz…
Marka İsimdir, Markalaşma Fiil!
Markalaşmak için atacağınız her adımın, sektörde ayak izinizi bırakması için bilmeniz gereken pek çok detay vardır. Zira bir marka yaratmak, yalnızca tekdüze bir yolu değil, engebeli ve karmaşık yolları da beraberinde getirmektedir. Bu noktada İmgesel Tasarım, yol arkadaşınız olmaya ve sizlere yönünüzü göstermeye adaydır!
Dijitaldeki Yüzünüz: Logo Tasarımı
Bir logo ile markanızın değerlerini, hizmetlerinizi ve iletişim dilinizi karşı tarafa iletebileceğinizden haberdar mısınız? Eğer henüz tamamen firmanızı yansıtan başarılı bir logonuz olmadıysa bundan haberdar olmayabilirsiniz. Bu noktada bizler, logo tasarımının tüm inceliklerini ele alıyor ve sizler için en doğru şekilde işleyerek marka kimliğinize değer kazandırıyoruz.
Dışınız İçinizi Ne Kadar Yansıtıyor?
Her ambalaj, içeriğinin bir yansımasıdır. Bundan dolayı; duyguları, tecrübeleri, hikayeleri, ürün bilgilerini ve çok daha fazlasını anlatır. Bizler, ambalajların yalnızca ürünü korumakla yetinmediğini biliyoruz. Bundan dolayı, başarılı bir tasarımla hedef kitlenin satın alma kararına etki ediyoruz.