Hizmetler

Marka için reklam ve pazarlama yolu tüketicinin zihninden markaya giden bir imaj oluşturulma çalışmasıdır. Böylece marka için çok önemli olan bu yol tüketici için de tanışma evresidir. Markanın reklam yolu, ismiyle ne kadar özleşirse, özgünlüğünü ne kadar korursa, tüketici için de o kadar özel ve spesifik bir konum elde eder. Biz, marka konumlandırma çalışmalarımızda her adımı planlı ve etkili bir şekilde atıyoruz. Sektörel rakip ve SWOT analizini uygulayarak piyasa araştırması yaptıktan sonra markanın güçlü yönlerini belirleyip hedef kitlenin beklentileri, istekleri ve taleplerini de göz ardı etmeden markanın, piyasada ve tüketicinin zihninde kalıcı bir konuma oturması için yol haritası çiziyoruz.

Her markanın arkasında onu destekleyen özgür ve yaratıcı fikirlerin olduğunun farkındayız. Bizdeki farkındalığı ele aldığımızda özgün fikirlerimizi her işe yansıtıp bir markanın sıfırdan oluşturulması için çıkılan yolda stratejik planlama ve yaratıcı fikirlerimizle; logo, amblem, afiş, katalog, kurumsal kimlik öğeleri gibi markanın görünen yüzünün her detayını en ince ayrıntılarıyla tasarlıyoruz. İşimize kendi açımızdan değil üçüncü bir göz gibi erişmek istediğimiz kitlenin açısından da bakarak marka hedefleri ve tüketici beklentilerini ortak bir zeminde buluşturuyoruz.

Özgün belleğimizden çıkıp büyülü ellerimizde hayat bulan reklam ve tasarım çalışmalarıyla markanın marka değerine ve bilinirliğine pozitif etki sağlıyoruz. Tek yönlü hizmet yerine bir işe elimizi attığımızda bıçağın iki yüzünü de düşünüyoruz ve pazarlamanın tüm mecralarını içerisine alan tam tur bir hizmet sunuyoruz. “Kalıcı markalar için güçlü ve yaratıcı kampanyalar” mottomuzla marka konumlandırma çalışmalarımızda karşımıza çıkan tüm kapıları açıyoruz.

Markanın kimliğini tüm platformlarda göstermede ve hedef kitlenin en köşede kalmış kesimine dahi ulaşabilmede dijital mecraların da çok önemli bir misyon üstlendiğinin farkındayız. Bunun bilinciyle yaptığımız pazarlama ve reklam işlerinde, tanıtım ya da reklam filmi gibi hem görsel hem de işitsel yönüyle hedef kitleye tam teneffüs eden unsurlarla da marka oluşum sürecini destekliyoruz. Dijital dünyadaki varlığımıza, tanıtım ve reklam filmleriyle sınır koymuyoruz. Markalarımızı, sektör merdivenlerini tırmanırken dijital dünyada da yalnız bırakmıyoruz. Web sitesi yazılımlarımız, sosyal medya yönetimimiz, SEO ve Google Ads kampanyalarımız ile markalarımızı her alanda görünür ve ulaşılabilir bir hale getiriyoruz. Yani, çapı oldukça geniş bir hizmet çemberinin içerisinde reklamın A’dan Z’ye her katmanında varız.

 

 

Kurumsal kimlik oluşturma, markalaşma yolunun ilk adımlarından biri ve kurum tavrının toplum gözündeki temsilcisidir.
Markanın ürettiği ürün ya da hizmetlerin hedef kitleye tanıtımı için oluşturulan materyallerin tamamıdır Görsel Kimlik.
Ambalaj tasarımı denince akla sadece etiket gelmesi tedavülden kalktı artık.
Markaların kurumsal kimlik öğelerinin en önemli detaylarından biri olan web siteleri, onların dijital dünyadaki kimlik kartları gibidir.
Markanızı tanıtırken sadece fotoğraf çekimi değil, tanıtım filmi gibi “rich media” dediğimiz videoların yapımı için prodüksiyon hizmeti de veriyoruz.
Markalara özel oluşturulan strateji planları kapsamında, sosyal medya hesaplarının yönetilmesi aşamasıdır.
Katılım gösterilen fuarda müşterilenizi ve sektörden misafirlerinizi ağırlayacağınız, firmanızı en iyi temsil edebilecek stand tasarımlarının hazırlanması aşamasıdır.