Hakkımızda

Reklam işine sadece, “Gönül verdik” diyerek ezbere konuşanlardan değiliz. Biz, bu işe gönlümüzün yanında ruhumuzu ve fikirlerimizi de katarak adım attık. Mektepli başlayıp alaylılığın içinde biraz çifte kavrulduk. Sektörde geçirdiğimiz onca yıldan sonra “Biz hep aynıyız, hiç değişmedik” de diyemeyiz. Aksine övünerek “Biz değiştik, çünkü sürekli geliştik” deriz. Ama değişimin radarına girmeyen özelliklerimiz olduğunu da itiraf etmemiz gerek. Yaratıcı beynimiz, sınır kelimesinin üstünü çizmiş fikirlerimiz, tabulara ha’psolmamış bakış açımız ve en önemlisi de ilk günkü gibi kabına sığmayan heyecanımız... Bunları değişimden ırak, gelişim ve ilerlemeye yakın tuttuk. Çünkü biz işimizi;

*Özgür ve özgün gözlerimizle görür,

*Kreatif zekamızla fikirlerimizi çağırır,

*Sihirli ellerimizle işler,

*Eleştirel yapımızla değerlendirir ve böylece,

*Çarpıcı tasarımlar yapar, etkileyici metinler yazarız.

Yaratıcı zekamızla yaptığımız özgün işlerimizi hiç olmadığı kadar hızlı ve kaliteli ortaya çıkardığımız zamanı görenler “Abra Kadabra” etkisi gibi olduğunu söyleyebilir. Ama dediğimiz gibi biz yaratıcı düşüncelerin şapkaya tavşan sokulur gibi beynimize yerleştirilmeyeceğinin farkındayız. Özgür düşünebilmek için kaidelere bağlı kalmadan bağımsız bir bakış açısıyla olay ve durumları ele alıyoruz. Eh.. .Biliyoruz ki sadece kuklalar iplerle hareket eder. Bizim sihirli ellerimizin direksiyonu, sınır kelimesini coğrafyada bırakmış yaratıcı beyinlerimizde. İşimizin özgünlüğünü ispatlayan, her şeyi bir adım ileri taşıyan yegâne duygularımız merakımız ve heyecanımızdır. Şanlıyız ki bu konuda çaba harcamamıza da gerek yok. Çünkü bizim yolumuzun başındaki gibi büyük bir çalışma ve üretme heyecanımız, bizi her zaman daha iyiye adım adım ilerleten ekip ruhumuz var. İçi boş özgüvenin biraz ukalalık, bir tutam da üçkâğıtçılık olduğu kanısındayız. Biz mütevazı olamayacağımız özgüvenimizin altını sektörde emek verdiğimiz yıllar ve imzamızı attığımız yaratıcı işlerle doldurduk. Biz, bizi biz yapan özelliklerimiz, tecrübelerimiz ve hevesimizle kelimeler ve tasarımlarla dolu reklam dünyasının sihirli kapısını sizler için her defasında daha farklı açmaya çalışıyoruz.
Kreatif Sürecimiz
  • DİNLİYORUZ
  • DÜŞÜNÜYORUZ
  • YARATIYORUZ
  • YÖNETİYORUZ
MARKANIZI ÖNCELİKLE SİZDEN DİNLİYORUZ.
Markanız sizin için ne ifade ediyor? Güçlü ve zayıf yönleriniz nelerdir? Fırsata dönüştürebileceğimiz durumlar olacak mı? Markanızın bulunduğu pazarda olası tehditler var mı?
Markanızla ilgili yapacağımız analizlerde cevap bulmaya çalışacağımız soruları, ilk etapta birlikte yanıtlıyor olacağız. SWOT analizlerimiz sayesinde, markayı daha planlı bir şekilde inceliyor olacağız.
MARKANIZI, RAKİPLERİNİZİ, HEDEF KİTLENİZİ DETAYLI BİR ŞEKİLDE ARAŞTIRDIKTAN SONRA NELER YAPILABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYOR VE TARTIŞIYORUZ.
Elde ettiğimiz veriler neticesinde, markanın ihtiyacı olan görsel iletişim ihtiyaçlarını tespit ediyoruz. "Mankanın problemini çözebilecek mi?" veya "İhtiyacı karşılayabilecek mi?" sorularını soruyoruz.
Sonuçlarını öngörmeye çalıştığımız fikirleri sizlere sunuyoruz. Sizinle kurduğumuz ileşim neticesinde şekillenen fikirleri uygulamak için bir sonraki adıma geçiyoruz.
KREATİF GÜCÜMÜZÜ, MARKANIN HEDEFLERİNE HİZMET ETMESİ İÇİN KULLANIYORUZ.
İmgesel Tasarım olarak kreatif işlerin fark yaratacağının bilincindeyiz. Ancak kreatif işlerin reklam ajansına değil, markanın ihtiyacına ve amacına hizmet etmesi gerekmektedir. 
Binlerce iletişim mesajından sıyrılıp, markanın kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerine hizmet etmesi için; 12 yıllık tecrübemizi, kreatif gücümüzle birleştirerek özel işlere imza atıyoruz.
MARKANIZIN TÜM İLETİŞİM SÜREÇLERİNİ ÖZENLİ BİR ŞEKİLDE YÖNETİYORUZ.
İş üretilip hayata geçirildikten sonra da süreci yönetmeye devam ediyoruz. Verilen hizmet türüne göre revizeleri organize ediyoruz. Geri bildirimlere önem veriyoruz ve bu doğrultuda süreci yönetiyoruz.
Özellikle dijital işlerde dinamik bir süreç işlediği için ajans olarak aktif bir rol üstleniyoruz. Geleneksel işlerde ise gerek tasarım aşamasında gerekse de basım ve uygulama aşamasında süreci kontrol ediyoruz.
İş Ortaklarımız
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
2
3
3
3
3