WEB / İNTERAKTİF

Markaların kurumsal kimlik öğelerinin en önemli detaylarından biri olan web siteleri, onların dijital dünyadaki kimlik kartları gibidir.

Bu konuya dikkat…

Dijital dünyanın yeni olmaktan çıktığı günümüzde etkileşimin yükü interaktif yapısıyla dijitalin omuzlarında. Bu interaktif yapının en önemli bileşenlerinden biri de web siteleri. Markaların kurumsal kimlik öğelerinin en önemli detaylarından biri olan web siteleri, onların dijital dünyadaki kimlik kartları gibidir. Dijital kimlik kartlarının markanın karakterini en iyi şekilde yansıtmaları, sıradanlıktan uzak, yenilikçi ve basitlikten sıyrılmış fakat komplike olmayan yapıda olmaları gerekmektedir. Bu nedenle markalarımız için tepeden tırnağa her ayrıntısında basmakalıp görünüm ve içerikten uzak, özgün, yaratıcı, kullanıcı dostu ve dikkat çekici web siteleri hazırlıyoruz.

Son dönemlerde mobil kullanım, bilgisayar kullanımını açık ara geride bıraktı denilebilir. Artık çevrimiçi ya da çevrim dışı işlerimizin neredeyse tamamını ayrılmaz bir parçamız haline gelen akıllı telefonlar üzerinden yapıyoruz. Bu nedenle,markalarımız için hazırladığımız web ara yüzlerinin tasarım ve içerik yönünden etkileyici olmasının yanında tüm cihazlara uyumlu yani responsive olmaları, olmazsa olmazlarımızdan.

“Asla asla demeyiz.” gibi iddialı konuşmalardan uzak dururuz fakat, mevzu web sitesiyse iddiamız konuşur.