FOTOĞRAF / PRODÜKSİYON

Markanızı tanıtırken sadece fotoğraf çekimi değil, tanıtım filmi gibi “rich media” dediğimiz videoların yapımı için prodüksiyon hizmeti de veriyoruz.

Fotoğraf markayı rezil de eder vezir de… Biz sizi vezir yapalım diyoruz.

Dikkat çeken bir reklamın en önemli bileşenlerinden biri etkili görselledir ve bu görsellerle markanın mesajı daha geniş kitlelere çok daha verimli bir şekilde ulaştırılabilir. Bunun için profesyonelliğin yanında özgün kurgular da gerekir. Çünkü ürün ya da hizmetiniz tanıtılırken kullanılan görsel materyaller ne kadar kaliteliyse fark edilme ve akıllarda yer edinme oranınız da o denli yüksek olur.

Biz; bir hikâyenin, profesyonelce ve yaratıcı bir şekilde kurgulanmış tek bir fotoğraf karesiyle dahi anlatabileceğini düşünüyoruz. Özgünlüğü ve konseptiyle dilden dile dolanacak bir fotoğrafın onlarca kelimeden daha etkili olabileceğinin bilincindeyiz. Ürün/hizmet, katalog ya da mekân çekimlerimizde hiçbir zaman yanımızdan eksik etmediğimiz yaratıcılığımızı da işe dâhil ediyor ve özgün konseptlerle markalarımızın fotoğraf çekimlerini yapıyoruz.

Ayrıca bizim için işlerimize hareket katmak da çok önemli. Markanızı tanıtırken sadece fotoğraf çekimi değil, tanıtım filmi gibi “rich media” dediğimiz videoların yapımı için prodüksiyon hizmeti de veriyoruz. Tanıtım filmi, reklam filmi veya son yılların göz bebeği drone çekimleriyle markalarımızın bilinirliğini katlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki sadece kelimelerde değil görüntüde de var olmak hedef kitlenin markaya olan bağlılığını arttırır ve marka ile hedef kitlesi arasındaki bağı güçlendirir